פילאטיס מכשירים ברמת השרון – פילאטיס יערה
פילאטיס רמת השרון
סטודיו לפילאטיס
שיטת פילאטיס
אודות גו'זף פילאטיס
קורס מורים לפילאטיס
הבלוג של יערה
צור קשר

  

סטודיו לפילאטיס ברמת השרון

הסטודיו:
"סטודיו יערה", בניהולה ובבעלותה של יערה קאנץ, הוא סטודיו קטן ואינטימי, המתמקד במתעמל ובצרכיו הייחודיים. במהלך שלושת המפגשים הראשונים נבנית תוכנית אימון מתאימה, הלוקחת בחשבון את אופיו של המתעמל, גילו, מקצועו, מבנה גופו, אך גם מתמודדת עם בעיות ספציפיות, כתוצאה מפציעה או ליקוי. במהלך הלימוד והאימון מעמיקה ההיכרות והתרגילים מתפתחים בכיוונים ההולמים את רמת התלמיד וצרכיו המשתנים. תהליך התקדמות התלמיד הינו אישי ומלווה במעקב צמוד של צוות המורים.

במסגרת הסטודיו ניתן לבחור בתוכנית אישית, אך בדרך כלל מתקיימים השיעורים המתקדמים במסגרת קבוצות שגודלן אינו עולה על חמישה מתעמלים.

"סטודיו יערה" מתמחה, בין השאר, בפעילות שיקומית ובטיפול אחרי פציעות. אנו מקיימים קשר רצוף עם אנשי מקצוע מתחום הפיזיוטרפיה, האוסטיאופטיה והתזונה. למידע נוסף בנושא www.sportspine.co.il

זמני הפעילות:
הסטודיו פועל כל השבוע למעט ימי שבת וערבי חג.
בין השעות: 07:00-21:00

מנהלת הסטודיו:
יערה קאנץ:
רקדנית לשעבר בלהקת המחול הקיבוצית ובקבוצות מחול בארץ ובעולם.
בוגרת סמינר הקיבוצים בהוראת מחול. הדריכה קבוצות מחול שונות במשך שנים ארוכות.
בוגרת המחזור השני של קורס המורים בהנחיית תמר צחי.
מורה פעילה זה שנים רבות.
ניסיונה העשיר הביא אותה להדריך סדנאות וקורסי מורים לפילאטיס.
כמו כן, נמנית יערה קאנץ על תלמידיה של דבורה לסן בניו-יורק, נשיאת הארגון העולמי P.M.A
(PILATES METHOD ALLIANCE), מתלמידותיה הראשונות של קורולה, שהיתה מתלמידותיו הראשונות של ג'וזף פילאטיס עצמו.

מכשור וציוד:
ב"סטודיו יערה" נמצא כל הציוד והמכשור הנחוץ לביצוע ככל תרגילי שיטת פילאטיס. חלק מרכזי מן העבודה מתבצע על גבי מיטות, המאפשרות עבודה הוליסטית על כל חלקי הגוף בה בעת, תוך כדי תמיכה בגפיים על ידי רצועות ויצירת התנגדות באמצעות הקפיצים.

ה-"רפורמר"(Reformer) מאפשר עבודה הוליסטית על כל חלקי הגוף. תנועת הרפורמר חיצית, כלומר הלוח המונח על הקפיצים ינוע בקו אופקי בעוד המתעמל מבצע תנועות בכל המישורים. שיווי המשקל על הרפורמר יכריח שרירים עמוקים (מייצבים) לפעול בזמן התנועה.

המבנה הסימטרי של הרפורמר יבליט לרוב מצבים א-סימטריים בגוף, בדרך כלל באה לידי ביטוי בעמוד השדרה ובאגן, ובהמשך תתבטא גם בגפיים. התלמיד יידרש, על כן, לחתור לביצוע סימטרי של התרגיל, תוך הפעלת מאמץ מדויק בשני צידי הגוף. תרגול העבודה הסימטרית על המכשיר עתיד להשפיע גם על היציבה ואופן הפעולה היומיומי.
בדומה לרפורמר פועלת מיטה נוספת, ה"קאדילק", (Cadilac), המבוססת גם היא על כוח קפיצים ומזכירה בצורתה מיטת טיפולים אורתופדית. הסטודיו מצויד במכשירים נוספים רבים כגון: ה"ספיינקורקטור",(Spine Corector), שתוכנן לתמיכה בעמוד השדרה בזמן תנועה ושכיבה; עמדת קפיצים משוכללת לעבודת גפיים, וכיסא קפיצים (Wanda Chair) שנועד לביצוע תרגילים במנחים שונים.
לאינפורמציה נוספת על הציוד ניתן לקבל ב- www.kassai.co.il

סטודיו יערה - פילאטיס מכשירים     סוקולוב 34 בניין שופינג רמת השרון   טל: 050.6938096   yaarakantz@gmail.com


Photo by Hilit Kadouri Created by Imago-design